Președintele Nicușor Dan afirmă că înțelege foarte bine responsabilitatea mandatului său, iar deciziile pe care le ia sunt pentru binele României, dar susține că „uneori e mai greu să distingi între pasul 1, pasul 2, pasul 3”. „Eu sunt o persoană care are o istorie de 20 de ani și în momentul în care iau …

Citește articolul complet pe HotNews →