Președintele Nicușor Dan afirmă că înțelege foarte bine responsabilitatea mandatului său, iar deciziile pe care le ia sunt pentru binele României, dar susține că `uneori e mai greu să distingi între pasul 1, pasul 2, pasul 3′, scrie Agerpres. ‘Eu sunt o persoană care are o istorie de 20 de ani și în momentul în…
Articolul Nicușor Dan: Deciziile pe care le iau sunt pentru binele României. Uneori e mai greu să distingi între pași apare prima dată în Știri Sibiu.

