„În ceea ce privește decizia Biroului Permanent Național de a mă schimba din funcția de președinte interimar al PNL Giurgiu, nu regret nicio clipă faptul că, susținând aceste principii, am pierdut această responsabilitate”, a reacționat miercuri liberalul Toma Petcu, unul dintre liderii ai căror filiale au fost dizolvate de conducerea PNL în ședința de marți […]

Citește articolul complet pe Radio Gold FM →