Toma Petcu, președintele Consiliului Județean Giurgiu și fost șef interimar al filialei PNL Giurgiu, a reacționat miercuri după ce conducerea centrală a PNL l-a înlocuit din funcția de lider de filială, ca parte a epurării liderilor locali care susținuseră Guvernul Veștea. Petcu nu contestă decizia și nu anunță nicio măsură de răspuns. Explică în schimb […]

Citește articolul complet pe Sursa Zilei →