Spitalul Orășenesc Cisnădie a trecut printr-un proces de modernizare în ultimii șapte ani. Cu această ocazie managerul spitalului Delia Mincă a prezentat bilanțul de mandat, realizările și implicarea echipei medicale.  Una dintre cele mai importante realizări a fost obținerea acreditării spitalului, după un proces care a durat opt luni șiRead More

Citește articolul complet pe Mesagerul de Sibiu →