Spitalul Orăşenesc Cisnădie a devenit, în ultimii ani, una dintre cele mai moderne unităţi spitaliceşti din judeţul Sibiu. Aceasta este principala concluzie a conferinţei „Evoluție și impact: Bilanțul mandatului de management”, susţinută, astăzi, de managerul spitalului ec. Maria-Delia Mincă, aflată la final de mandat. „Astăzi nu vreau să vă prezint doar o listă de realizări, […]
The post Cisnădie: Spitalul Orăşenesc, etalon al normalităţii în comunitate appeared first on Tribuna – Știri din Sibiu și județ.

