Lucrările de reabilitare și modernizare ale Secțiilor ORL și Oftalmologie din cadrul Spitalului Județean de Urgență Târgu Jiu au fost finalizate și recepționate în data de 22 iunie 2026. Investiția a vizat modernizarea spațiilor destinate atât pacienților, cât și personalului medical, cele două secții beneficiind acum de condiții îmbunătățite pentru desfășurarea actului medical. Noile amenajări […]

Articolul Două secții ale Spitalului Județean, complet renovate apare prima dată în Ştiri locale de ultima ora, stiri video – Ştiri Gorjeanul.ro.

Citește articolul complet pe Gorjeanul →