Secțiile de Otorinolaringologie și Oftalmologie ale Spitalului Județean de Urgență Târgu-Jiu au fost reabilitate și modernizate, lucrările fiind finalizate și recepționate. Anunțul a fost făcut de președintele CJ Gorj, Cosmin Popescu, care a punctat că investiția aduce condiții mai bune pentru pacienți și personalul medical. „Investițiile în sănătate înseamnă, înainte de toate, respect pentru oameni. …
Articolul Secțiile ORL și Oftalmologie, modernizate apare prima dată în Gorj Tv.

