Candidatul la funcția de premier, Adrian Veștea, a declarat că a discutat cu reprezentanții AUR, luni seară, „o serie de măsuri economice” pe care și le doresc aceștia. „am deschidere pentru orice solicitare care poate duce la o mai bună guvernare”, a spus el, la ieșirea din sediul formațiunii conduse de George Simion. Știre în …

Citește articolul complet pe HotNews →