Premierul desemnat Adrian Veștea a anunțat că va avea o întâlnire cu liderul AUR, George Simion. Liberalul a precizat că este dispus să discute cu toate formațiunile politice votate de români pentru a găsi soluții la actuala criză politică. „Sunt un om al dialogului și al consensului. Înțelegând responsabilitatea care îmi revine pentru a pune …
Articolul Adrian Veștea va merge la sediul AUR pentru discuții cu George Simion: „Sunt un om al dialogului și al consensului” apare prima dată în Gorj Tv.

