Adrian Veștea a anunțat că va avea o întâlnire cu George Simion. Premierul desemnat susține că este deschis să poarte discuții cu orice formațiune politică, pentru a asigura deblocarea crizei politice din România.  (știre în curs de actualizare) Postarea lui Adrian Veștea: „Sunt un om al dialogului și al consensului. Înțelegând responsabilitatea care îmi revine […]

The post Adrian Veștea anunță că se întâlnește cu George Simion: Voi avea o întâlnire cu președintele AUR appeared first on Puterea.ro.

Citește articolul complet pe Puterea →