Bogdan Ivan ar putea reveni la conducerea Ministerului Energiei în contextul conturării viitorului Executiv condus de Adrian Veștea, potrivit informațiilor prezentate în cadrul audierilor parlamentare și citate de Digi24. În intervenția sa, Bogdan Ivan a subliniat că una dintre principalele direcții ale viitorului Guvern o reprezintă menținerea unui nivel suportabil al prețurilor la energie electrică […]

Citește articolul complet pe Observator BN →