Sindicaliștii din Complexul Energetic Oltenia privesc cu ochi buni o eventuală revenire a lui Bogdan Ivan pe postul de ministru al Energiei. ”Dacă va fi dumnealui, va ști ce are de făcut” afirmă Jan Popescu, președintele executiv al Sindicatului Mine Energie Oltenia. Acesta spune că, până la jumătatea lunii iulie, CEO trebuie să primească răspuns […]

Citește articolul complet pe Radio Infinit Gorj →