După ce a obţinut o remiză împotriva Belgiei (0-0), naționala Iranului a lăsat un mesaj în vestiarul de pe stadionul SoFi, pentru a le mulţumi celor de la Los Angeles pentru ospitalitate, înainte de a se îndrepta spre Seattle, pentru a juca vineri al treilea meci din grupa de la Cupa Mondială, împotriva Egiptului.
Iranienii le-au lăsat americanilor în vestiar un mesaj scris de mână, cu hashtag-urile „#168” şi „#minab”
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
După ce a obţinut o remiză împotriva Belgiei (0-0), naționala Iranului a lăsat un mesaj în vestiarul de pe stadionul SoFi, pentru a le mulţumi celor de la Los Angeles pentru ospitalitate, înainte de a se îndrepta spre Seattle, pentru a juca vineri al treilea meci din grupa de la Cupa Mondială, împotriva Egiptului.
Citește și aceste articole
Observator News
Ce mesaj au lăsat jucătorii Iranului în vestiarul SoFi Stadium la Cupa Mondială 2026
22 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

