Tăierea de posturi din organigrama Direcției de Asistență Socială a Municipiului Timișoara (DASMT) ar urma să ducă la închiderea cantinei sociale a Primăriei Timișoara , situată pe strada Telegrafului. Consiliul Local Timișoara ar urma să se pronunțe asupra acestei decizii, care ar fi parte a ”pachetului” de reorganizare a Direcției, care ar duce la scăderea…
The post Primăria Timișoara cere închiderea cantinei sociale de pe strada Telegrafului appeared first on deBANAT.ro.

