Cantina socială de pe strada Telegrafului din Timișoara ar putea fi desființată, în cadrul unei reorganizări propuse de Direcția de Asistență Socială.  Un proiect de reorganizare a Direcției de Asistență Socială Timișoara prevede, printre altele, încetarea activității cantinei sociale de pe strada Telegrafului. Potrivit documentului, beneficiarii nu vor rămâne fără sprijin alimentar. Mâncarea ar urma […]

Citește articolul complet pe Expres de Banat →