Tribunalul Timiș a dispus suspendarea parțială a hotărârii de Consiliu Local care a stat la baza concedierii a trei angajați ai Primăriei Timișoara, în urma recentei reorganizări a aparatului administrativ, anunță Agenția de presă Rador, care citează Radio Timișoara. Trei angajați ai Primăriei Timișoara, dați afară cu ocazia ultimului val de concedieri, au obținut în […]

© G4Media.ro.

Citește articolul complet pe G4Media →