TIMIȘOARA. Teribil accident pe un drum din Timiș, miercuri. Doi tineri și-au pierdut viața după ce motocicleta pe care se aflau le-a fost izbită violent de un autoturism. CITESTE SI: Și-a drogat propria fiică și pe prietena ei, iar pe cea din urmă a și violat-o. Operațiune DIICOT Timișoara pentru capturarea unui nemernic Nenorocirea s-a produs […]
Articolul Tragedie în Timiș. Doi tineri morți, după ce motocicleta cu care mergeau le-a fost spulberată de o mașină apare prima dată în Opinia Timisoarei.

