31 de polițiști sibieni au primit plachete de onoare de la Ministerul Afacerilor Interne pentru implicarea în misiunea de căutare a lui Alexandru, transmit sâmbătă reprezentanții Poliției Sibiu. Ceremonia a avut loc la sediul ministerului, cu prilejul Zilei Drapelului Național. Alături de ei, au primit aceeași distincție șapte pompieri ai Inspectoratului pentru Situații de Urgență…

Articolul 31 de polițiști sibieni au primit plachete de onoare pentru implicarea în căutarea lui Alex. Mulți au venit din timpul liber sau din concediu apare prima dată în Știri Sibiu.

Citește articolul complet pe Turnul Sfatului →