
Cu ocazia Zilei Drapelului Național, 31 de polițiști din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Sibiu au fost recompensați cu plachete de onoare în cadrul unei ceremonii organizate la sediul Ministerului Afacerilor Interne. Distincțiile au fost acordate ca semn de apreciere pentru profesionalismul, devotamentul și implicarea deosebită manifestate în timpul misiunii de căutare a minorului Alexandru. […]

