Cu prilejul Zilei Drapelului Național, 31 de polițiști din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Sibiu au fost distinși cu plachete de onoare, în cadrul unei ceremonii organizate la sediul Ministerului Afacerilor Interne, în semn de apreciere pentru profesionalismul, devotamentul și implicarea de care au dat dovadă în misiunea de căutareRead More

Citește articolul complet pe Mesagerul de Sibiu →