VIDEO: Jandarmii din Alba au donat sânge la Centrul de Transfuzie Sanguină

Jandarmii din Alba au donat sânge la Centrul de Transfuzie Sanguină Alba, în cadrul unei campanii desfășurate pe parcursul a două zile. Potrivit IJJ Alba, în decursul a două zile, 20 de jandarmi din cadrul Inspectoratului de Jandarmi Județean „Avram Iancu” Alba au răspuns apelului Centrului de Transfuzie Sanguină Alba și au participat la campania […

Citește articolul complet pe Alba24 →