Doar pedeapsa suspendării executării pedepsei a fost aplicată unui pompier bucureștean în urma agresiunilor de o duritate rară asupra soției sale, pe care a bătut-o crunt, a acoperit-o cu benzină și a amenințat-o direct cu incendierea. Acest deznodământ penal l-a împins însă pe bărbat spre un act suicidal în incinta metroului, unde a încercat să […]

Articolul Un pompier care și-a maltratat soția s-a aruncat în fața metroului imediat după aflarea sentinței apare prima dată în Ziar Gazeta de Cluj.

Citește articolul complet pe Gazeta de Cluj →