Consilierul USR Diana Mureşan a propus, în şedinţa de joi a Consiliului Local Sibiu, ca primăria să planteze mai mulţi copaci în Cimitirul Municipal, după modelul Cimitirului Evanghelic şi al unor cimitire din străinătate, pentru ca acesta să devină în timp „un fel de parc”, transmite Agerpres. „În Cimitirul Evanghelic, în ultimii 20-30 de ani, […]
© G4Media.ro.

