Problemele fizice ale jucătorilor au fost subiect de discuție în vestiarul Germaniei după 1-2 cu Ecuador.
Două probleme au ieșit la iveală în meciurile de până acum ale Germaniei la Cupa Mondială. Nemții au câștigat în fața Coastei de Fildeș, 2-1, dar au fost dominați fizic de ivorieni. Iar partida cu Ecuador au încheiat-o epuizați. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →