Stațiunea Băile Oglinzi va intra într-o nouă etapă de dezvoltare, informează președintele Consiliului Județean Neamț, daniel Vasilică Harpa. Cândva emblematică pentru Târgu-Neamț, pentru turismul din județ și cunoscută în țară, stațiunea a înregistrat după 1990 declinul general al destinațiiilor de gen. Prin această investiție vor fi realizate spații moderne pentru agrement și relaxare, vor fi […]

Citește articolul complet pe Viata Nemteana →