Spitalul de Copii „Louis Țurcanu” din Timișoara ar putea avea un Centru de Sănătate Mintală și Prevenirea Adicțiilor destinat copiilor, adolescenților și adulților, informeează tion.ro. Primăria propune transferul unei clădiri de pe strada Independenței pentru amenajarea noului serviciu. Spitalul de Copii „Louis Țurcanu” vrea să își înființeze un Centru de Sănătate Mintală și Prevenirea Adicțiilor […]
© G4Media.ro.

