UN POLIȚIST S-A SINUCIS. Un polițist din Târgu Lăpuș s-a împușcat cu arma din dotare. Agent șef adjunct Vasile Radu Ungur din cadrul Poliției Târgu Lăpuș s-a sinucis în 3 iunie 2026. El suferise la finalul anului 2023 o intervenție chirugicală pentru îndepărtarea unei tumori cerebrale, care a revenit în vara anului 2024, când IPJ […]
Articolul SINUCIDERE – Un polițist din Maramureș s-a sinucis cu arma din dotare apare prima dată în Știri din Maramureș.

