O tragedie a zguduit miercuri comunitatea polițiștilor din județul Maramureș. Agentul de poliție Vasile Ungur, din cadrul Poliției Orașului Târgu Lăpuș, și-a pierdut viața în circumstanțe dramatice, folosind arma din dotare. Potrivit informațiilor transmise de Sindicatul Polițiștilor Europeni EUROPOL, cauzele care au dus la acest gest sunt deocamdată necunoscute, ancheta fiind în plină desfășurare. Reprezentanții […]
Articolul Polițist găsit mort după ce s-ar fi împușcat cu arma din dotare. EUROPOL reclamă probleme grave în sistem/ FOTO apare prima dată în Olt Alert.

