Vicepreședintele PNL Siegfried Mureșan a declarat luni că România nu are nevoie de un Guvern ‘care își începe mandatul negociind cu prietenii Rusiei’, afirmație făcută după ce premierul desemnat, Adrian Veștea, a anunțat o întâlnire cu liderul AUR, George Simion.
Citește mai departe…
Siegfried Mureșan: România nu are nevoie de un Guvern care își începe mandatul negociind cu prietenii Rusiei
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Vicepreședintele PNL Siegfried Mureșan a declarat luni că România nu are nevoie de un Guvern ‘care își începe mandatul negociind cu prietenii Rusiei’, afirmație făcută după ce premierul desemnat, Adrian Veștea, a anunțat o întâlnire cu liderul AUR, George Simion.
Citește mai departe…
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

