Vicepreședintele PNL Gorj, Liviu Cotojman, primarul din Roșia de Amaradia, spune că în urma congresului PNL, de duminică, lucrurile s-au limpezit în partid ”Noi suntem mai mult decât mulțumiți, că s-a așternut și liniștea, s-a clarificat această problemă legată de aripa Veștea și credem că PNL este mai întărit și mai puternic” afirmă  edilul, după […]

Citește articolul complet pe Radio Infinit Gorj →