Primăria Municipiului Satu Mare a anunțat finalizarea expertizei tehnice a Stadionului Olimpia, concluziile specialiștilor indicând necesitatea demolării peluzei și a Tribunei a II-a, care nu au mai fost utilizate de peste 15 ani și prezintă riscuri din punct de vedere al siguranței.Reprezentanții a…

Citește articolul complet pe Gazeta de Nord-Vest →