Primarul comunei Vladimir speră să se încheie cât mai repede criza politică de la București. Edilul are mai multe proiecte în derulare și nu știe ce va reuși să finalizeze, în acest an. Are în plan ca, până la 1 august, să încheie o investiție prin care apa va deveni potabilă în două sate. În […]

Citește articolul complet pe Radio Infinit Gorj →