Irina Deleanu, președintele Federației Române de Gimnastică Ritmică, nu e la fel de vehementă precum Emil Boc, primarul orașului Cluj-Napoca, în speța sportivilor ruși prezenți la Cupa Mondială de Gimnastică Ritmică, și se teme că ar putea exista sancțiuni din partea Federației Internaționale de Gimnastică. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →