32 de șoferi români au încercat să scape de amendă pentru viteză excesivă, spunând că la volan se afla soția. Noul sistem e-SIGUR i-a prins pe toți, scrie presa maghiară citată de Mediafax. A devenit aproape o practică obișnuită ca șoferii care depășesc viteza legală în România să încerce să scape de răspundere. Mulți susțin […]

Articolul Presa maghiară: Șoferii români încearcă să păcălească radarele e-SIGUR. Greșeala care îi poate costa libertatea apare prima dată în PS News.

Citește articolul complet pe PS News →