Premierul desemnat Adrian Vestea ar fi ajuns la sediul AUR, acolo unde a fost chemat de catre liderul AUR, George Simion. Conform surselor politice, citate de StiripeSurse.ro, Adrian Vestea a ajuns la ora 18.13 la sediul AUR, dar a intrat pe o usa secundara, iar presa prezenta la fata locului nu l a putut surprinde in momentul intrarii.Conform surselor politice, la discutiile cu Adrian Vestea participa George Simion, dar si alti lideri AUR.Acestia ii vor impune o serie de conditii lui Adrian Ves …

Citește articolul complet pe Ziua de Constanta →