Polițistul Dan Vasiliu, cunoscut în județul Neamț atât pentru activitatea sa în Poliție, cât și pentru implicarea constantă în campaniile de donare de sânge, a ajuns astăzi la impresionanta bornă a 114 donări. Anunțul a fost făcut chiar de el, printr-o postare publicată pe rețelele sociale: „Altă rundă la donarea de sânge!!! 114”, a scris…

Citește articolul complet pe Vestea.net →