TIMIȘOARA. La aproape o lună de la intrarea în vacanță, Politehnica Timișoara a revenit la antrenamente pentru a pregăti sezonul 2026-2027 din liga secundă. CITEȘTE ȘI: Reunire cu mulți fotbaliști tineri la Dumbrăvița. Florin Fabian: ‘Gândurile mele sunt de a forma o echipă mai competitivă decât anul trecut’. FOTO Dan Alexa a avut la reunire […]
Articolul Politehnica Timișoara a început pregătirea pentru Liga a II-a. Dan Alexa: ‘Obiectivul declarat este play-off-ul și dacă putem, promovarea’. FOTO apare prima dată în Opinia Timisoarei.

