TIMIS. CSC Dumbrăvița încheie colaborarea cu 11 jucători chiar înainte de reluarea antrenamentelor pentru stagiunea 2026-2027. CITEȘTE ȘI: Politehnica Timișoara încheie pe 4 Liga Elitelor. Fotbalistele alb-violete învinse în finala mică de Rapid Este vorba despre fotbaliști din toate compartimentele, unii dintre ei fiind chiar titulari în stagiunea precedentă în formula lui Florin Fabian. Astfel, […]

Articolul Dumbrăvița se desparte de o echipă întreagă înainte de reunire. Numele care nu vor mai fi în lot în sezonul următor apare prima dată în Opinia Timisoarei.

Citește articolul complet pe Opinia Timisoarei →