Președintele Nicușor Dan a declarat, miercuri, la Cluj, că legat de desemnarea premierului, în urma discuțiilor de marți, concluzia este că „o să avem o guvernare pro-occidentală, minoritară”.

Articolul Nicuşor Dan: „O să avem o guvernare pro-occidentală, minoritară. Sper să fie serioși și să închidem cât de curând” apare prima dată în Romania TV.

Citește articolul complet pe Romaniatv →