Nicușor Dan a afirmat că în urma consultărilor de marți cu partidele parlamentare la Palatul Cotroceni s-a concluzionat că ”vom avea o guvernare pro-occidentală, minoritară”. Joi ar urma ca liderii de partide să discute între ei, iar vineri să vină cu concluzii, a anunțat Nicușor Dan, citat de TVR Info.
Nicușor Dan: O să avem o guvernare pro-occidentală, minoritară. Ar trebui ca joi liderii de partide să discute între ei, iar vineri să vină cu concluzii
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Nicușor Dan a afirmat că în urma consultărilor de marți cu partidele parlamentare la Palatul Cotroceni s-a concluzionat că ”vom avea o guvernare pro-occidentală, minoritară”. Joi ar urma ca liderii de partide să discute între ei, iar vineri să vină cu concluzii, a anunțat Nicușor Dan, citat de TVR Info.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

