Președintele Nicușor Dan a făcut declarații la o conferință de presă în Polonia, după ce a participat joi la de-a doua reuniune a Summitului Flancului Estic al NATO și înainte de întoarcerea în țară. Vineri, șeful statului ar urma să se întâlnească cu liderii partidelor parlamentare, care urmează să-i prezinte soluțiile lor pentru ieșirea din […]

Citește articolul complet pe Gândul →