Președintele Nicușor Dan susține o conferință de presă în Polonia, după ce a participat la summitul liderilor țărilor din flancul estic al NATO și înainte de întoarcerea în țară, acolo unde urmează să se întâlnească cu liderii partidelor parlamentare, care urmează să-i prezinte soluțiile lor pentru ieșirea din criza politică. Nicușor Dan se întoarce joi …

Citește articolul complet pe HotNews →