Claudiu Năsui a explicat, într-o postare pe Facebook, de ce „este un lucru foarte bun pentru România” că nu a trecut de Parlament un guvern cu puteri depline. Claudiu Năsui susține că respingerea unui guvern cu puteri depline este benefică pentru România. El afirmă că Executivul nu mai poate modifica legile prin ordonanțe. În opinia […]

Citește articolul complet pe Gândul →