Monica Anisie, nominalizată ministru al Educației în Guvernul Veștea, a declarat, luni, în comisiile de învățământ din Parlament, că nu i s-a cerut demisia de onoare din PNL, astfel că nu vede de ce ar demisiona din partid. „Eu nu-mi amintesc ca până la această oră să fi fost exclusă din PNL. Nu îmi voi […]
© G4Media.ro.

