Mai multe piese de mobilier urban amplasate recent în cartierul Tomis Nord au fost vandalizate, iar Poliția Locală Constanța desfășoară verificări pentru identificarea persoanelor responsabile. Potrivit reprezentanților instituției, autoritățile au fost sesizate cu privire la distrugerea unor mese și bănci montate pe strada Căpitan Dobrilă Eugeniu și pe Aleea Hortensiei. În urma verificărilor efectuate la […]

Citește articolul complet pe Observator de Constanta →