Poliția Locală Constanța a fost sesizată cu privire la acte de vandalism asupra mobilierului urban amplasat în zona Tomis Nord, pe strada Căpitan Dobrilă Eugeniu și Aleea Hortensiei. În urma verificărilor efectuate în teren, au fost constatate deteriorări ale unor mese și bănci recent amplasate, prin zgâriere, lovire și desprinderea stratului de protecție. Zona este […]

Articolul CONSTANȚA: Mobilier urban vandalizat. Zona este monitorizată video apare prima dată în Radio România Constanța.

Citește articolul complet pe Radio Constanta (Constanta) →