În timpul audierilor miniștrilor propuși pentru Guvernul Veștea în comisiile de specialitate, un parlamentar AUR a fost surprins trimițând un mesaj către senatorul PNL Mihai Veștea, aflat în tabăra anti-Bolojan, în care îi transmitea că reprezentanții AUR vor părăsi sala înainte de vot.

Citește articolul complet pe Ziare.com →