În săptămânile de mijloc ale lunii iunie, sportivii Clubului Sportiv Municipal Constanța au adus acasă 11 medalii, dintre care 5 de aur, 4 de argint și 2 de bronz. Astfel, Bianca Mei-Roșu s-a încununat cu titlurile de campioană și vicecampioană europeană în probele de simplu și dublu feminin, după un turneu final remarcabil desfășurat la […]
Articolul Medalii europene, balcanice și naționale pentru sportivii CSM Constanța apare prima dată în Atac de Constanta.

