Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Știri Pe Surse →Kimmich își critică colegii după înfrângerea cu Ecuador: Au vrut mai mult victoria
Notele editorului
Căpitanul naționalei Germaniei, Joshua Kimmich, a criticat atitudinea echipei după înfrângerea cu Ecuador, scor 1-2, în ultimul meci din faza grupelor Cupei Mondiale de fotbal 2026, afirmând că adversarii au arătat mai multă dorință de a câștiga.Deși…
Citește și aceste articole
Mediafax
Kimmich critică atitudinea Germaniei după înfrângerea cu Ecuador: Au vrut mai mult victoria
26 iunie 2026
Gazeta Sporturilor
Furios! Kimmich îl contrazice pe Nagelsmann și-și pune la zid coechipierii: „Asta mă enervează!”
26 iunie 2026
Gazeta Sporturilor
Ronald Koeman a reacționat după ce Olanda a zdrobit Suedia: „Mai sunt lucruri despre care spun că trebuie îmbunătățite”
20 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

